Stálá nabídka

		        

MACEŠKA

Rozvíjející program pro děti od 2 let bez rodičů v dopoledních hodinách. Tématicky zaměřený program obsahuje pohybová cvičení, zážitkové učení, hudební a výtvarnou činnost. Je vedený dvěma lektorkami, z nichž jedna má pedagogické vzdělání
pondělí – pátek 8.30 – 12.30 hod.

kontakt: Veronika Nováková, tel. 774 903 059. maceskalany@luzanky.cz, www.maceska.luzanky.cz

VOLNÁ HERNA

Je určena dětem z našich kroužků a Macešky. V provozu je v pondělí až čtvrtek v době 16.00 – 18.00 hod. (středa pouze do 17hod.). Možnost využít prostor herny k volné hře za poplatek.

kontakt: Petra Goczalová, petra@luzanky.cz, 547 240 937

ČTVRTEČNÍ DÍLNY

Občasné tvořivé dílny jsou určeny pro maminky dětí z našich kroužků. Každá dílna je inspirována ročním obdobím.  Na dílnu je potřeba se předem přihlásit – nepravidelně ve čtvrtek 19.30 – 21.30 hod. Informace k jednotlivým dílnám naleznete včas na našem webu.

kontakt: Petra Goczalová, petra@luzanky.cz, 547 240 937

Family Point – místo pro rodinu

Jedná se o prostor v části chodby určený rodičům a jejich malým dětem. K dispozici je přebalovací pult, židlička na krmení, malé stolečky na kreslení, knížky a hračky pro děti, tištěné informace pro rodiny. Obecné informace o Family Pointu najdete na www.familypoint.cz

Lužánecká knihovnička

Nabídka pro klienty čekající na zahájení činnosti, pro rodiče čekající na děti, pro veřejnost. V lužánecké knihovničce čeká více než stovka knih různých žánrů. Pravidla půjčování jsou velmi jednoduchá: vyber si, půjči si (i domů), přečti si a vrať. Nic se neeviduje. Pokud máte doma knížky, kterými byste chtěli nabídku naší knihovničky rozšířit, odevzdejte je na v kanceláři. Za každý knižní dar předem děkujeme.

WIFI

Pro všechny návštěvníky je k dispozici volně přístupná wifi: luzanky.