Registrace

Registrací souhlasím s obchodními podmínkami SVČ Lužánky.

Děkujeme!

Na Vaši adresu jmenouzivatele@poskytovatel.cz byl zaslán potvrzovací email.

Otevřete potvrzovací e-mail a dokončete registraci.

Nevíte si rady?
Zde najdete nápovědu.

Vítejte!

Vaše registrace byla úspěšně dokončena. Co dále? Vyplnit osobní profil Přidat dítě Zobrazit nápovědu

Nové heslo

Hotovo!

Změna hesla byla úspěšně dokončena

O Lánech

 

Provoz pracoviště Lány byl zahájen v roce 1995 – otvíralo se jako druhé pracoviště SVČ Lužánky. Najdete nás v budově staré malotřídní školy v prvním patře, o budovu se dělíme s knihovnou, která sídlí v přízemí.
 
Pracoviště Lány se nachází uprostřed bohunického sídliště, kde se v poslední době usídlilo mnoho mladých rodin s malými dětmi. Naši klientelu tvoří především předškolní děti, které u nás mohou najít zábavu v doprovodu rodičů (kluby), nebo uvítáme i větší a odvážnější v miniškolce Maceška.
 
Malé děti si mohou vybrat také z pestré nabídky kroužků – najdou u nás například sportovní školičku, taneční školičku, flétničku, výtvarku nebo keramiku. Podobné kroužky se snažíme nabídnout i školním dětem, které mohou navštěvovat kytaru, flétnu, moderní i orientální tanec, zpěv, muzikál nebo třeba výtvarku. Mimo budovu pracoviště Lány se snažíme spolupracovat se školami v Bohunicích a okolí, kde vedeme další kroužky. Nabídkou našich aktivit se snažíme zaujmout děti všech věkových kategorií i jejich rodiče. Z nabídky kroužků pro dospělé jsou nejoblíbenější například orientální tanec, taneční pro dospělé či rehabilitační cvičení.
 
Se školami spolupracujeme nejen při výukových programech, nabízíme také aktivity v období prázdnin a ředitelského volna – děti všech věkových kategorií i jejich rodiče u nás najdou velkou nabídku pobytových a příměstských táborů – jsme v provozu přes celé letní prázdniny a také během “malých” prázdnin v průběhu školního roku.
 
Na Lány se dostanete nejlépe tramvají č. 6, 7, 8 – zastávka Běloruská, nebo můžete na Osové přestoupit na autobus číslo 50 a jet na zastávku Vyhlídalova. Autobus jede z Bystrce přes Kohoutovice, Nový Lískovec a Bohunice, konečnou má v Komárově. Od tramvaje je cesta malinko složitější, ale lze se doptat – záchytnými body jsou ZŠ Arménská a knihovna. Od autobusu se nemůžete ztratit – uvidíte velkou bílou budovu – a to jsme my!

Možnost pronájmu pro nekomerční účely
pro spřátelené organizace (Pionýr, Skaut,....) či pořádání seminářů, workshopů ap. Více informací vám sdělí vedoucí pracoviště Lucie Stará, luciestara@luzanky.cz, 607 247 750