Registrace

Účty z předchozí verze webu jsou stále platné

Registrací souhlasím s obchodními podmínkami SVČ Lužánky a se zpracováním osobních údajů podle § 28 odst. 5 zákona č. 561/2004 Sb., školský zákon, a podle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů.

Děkujeme!

Na Vaši adresu jmenouzivatele@poskytovatel.cz byl zaslán potvrzovací email.

Otevřete potvrzovací e-mail a dokončete registraci.

Nevíte si rady?
Zde najdete nápovědu.

Vítejte!

Vaše registrace byla úspěšně dokončena. Abyste mohli přihlašovat sebe či děti na aktivity, vyplňte prosím do svého profilu jméno, příjmení a telefonní číslo. Co dále? Vyplnit osobní profil Přidat dítě Zobrazit nápovědu

Nové heslo

Hotovo!

Změna hesla byla úspěšně dokončena
Zpět na seznam

Příměstské tábory

Další info
Příměstské tábory

I ve městě lze v létě zažít spoustu legrace a dobrodružství. Pro ty, kdo zůstávají v Brně, nabízíme každoročně kolem 200 příměstských táborů, které většinou probíhají v pracovní době od pondělí do pátku. Tábory jsou určené jak pro školáky a předškoláky, tak i pro teenagery a na své si přijdou například nadšení chovatelé, zahradníci, umělci, cirkusáci nebo malí detektivové.

Pololetní kašírování v ateliéru

Přihlásit
věk 6-15 let
místoLány - Bohunice
místnostKeramická dílna - Lány, Hudebna
termín
  • 2. 2. 2018 9:00 - 16:00
cena 350 Kč
volná místa 0 (z 14)

Kašírovaná zvířata

Každý účastník si vytvoří zvíře z papírové hmoty podle vlastního výběru a pomaluje ho. Dále vytvoříme různé kašírované drobné předměty (korálky, misky apod.). Fantazii se meze nekladou, tak se těšíme na všechny, které to baví!

Cena zahrnuje: veškerý výtvarný materiál, oběd, pití