Registrace

Registrací souhlasím s obchodními podmínkami SVČ Lužánky a se zpracováním osobních údajů podle § 28 odst. 5 zákona č. 561/2004 Sb., školský zákon, a podle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů.

Děkujeme!

Na Vaši adresu jmenouzivatele@poskytovatel.cz byl zaslán potvrzovací email.

Otevřete potvrzovací e-mail a dokončete registraci.

Nevíte si rady?
Zde najdete nápovědu.

Vítejte!

Vaše registrace byla úspěšně dokončena. Co dále? Vyplnit osobní profil Přidat dítě Zobrazit nápovědu

Pohár starosty

 

Soutěž bohunických základních škol o pohár starosty Bohunic

SVČ Lužánky – pracoviště Lány ve spolupráci s vedením radnice MČ Brno-Bohunice si dovoluje u příležitosti 780. výročí první zmínky o naší obci uspořádat velkou soutěž bohunických základních škol s názvem O pohár starosty Bohunic. Tento edukačně-zábavný projekt započne v září a bude se skládat ze čtyř částí (výtvarné, literární, expediční a výukové). Pokud jednotlivé třídy absolvují některou z částí soutěže, získají cenné body pro svou školu. Body se v závěru projektu sečtou a vítězové jednotlivých kategorií získají věcné odměny na začátku prosince v rámci Mikulášské před bohunickou radnicí. Zároveň vítězná škola obdrží od starosty zlatý pohár.

Bližší informace o projektu naleznete v září na našem webu, kde zároveň můžete sledovat aktuální umístění jednotlivých škol i žákovských kategorií. Čtenáři Našich Bohunic také budou mít možnost si prohlédnout nejlepší dětské kresby či přečíst si zajímavá literární dílka bohunických dětí, které budeme v našem periodiku postupně uveřejňovat.

Lucie Stará, vedoucí SVČ Lány

Žákovské kategorie

kategorie odpovídající třída
A 1. – 2. třída ZŠ
B 3. – 5. třída ZŠ
C 6. – 7. třída ZŠ
D 8. – 9. třída ZŠ